Resultater

 

Pulje A - B - C - D er Gutteklasser


Pulje E - F - G er Jenteklasser

 

Alle lag får 3 kamper. Den tredje kampen spilles på kryss mot et lag i en annen gruppe. 
Krysskampene står under "Sluttspill", men det er ikke reellt sluttspill. Dette formatet følger standard oppsett for turneringer og sikrer at alle får like mange kamper.

Pulje A

Kamp 1 Haukelandshallen Bane 1
Ulset Bulls - VS - Blackbears
10-11-2021 09:00
Kamp 2 Haukelandshallen Bane 1
Ulset Bulls - VS - Mjølkeråen Alfa
10-11-2021 10:00
Kamp 3 Haukelandshallen Bane 1
Ulset Bulls - VS - Team Lone
10-11-2021 11:00
Kamp 4 Haukelandshallen Bane 1
Blackbears - VS - Mjølkeråen Alfa
10-11-2021 12:30
Kamp 5 Haukelandshallen Bane 1
Blackbears - VS - Team Lone
10-11-2021 13:30
Kamp 6 Haukelandshallen Bane 1
Mjølkeråen Alfa - VS - Team Lone
10-11-2021 14:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulset Bulls
0
0
0
0
0
2
Blackbears
0
0
0
0
0
3
Mjølkeråen Alfa
0
0
0
0
0
4
Team Lone
0
0
0
0
0

Pulje B

Kamp 7 Haukelandshallen Bane 2
The Snakes - VS - Fire ball
10-11-2021 09:00
Kamp 8 Haukelandshallen Bane 2
The Snakes - VS - Mjølkeråen Omega
10-11-2021 10:00
Kamp 9 Haukelandshallen Bane 2
Fire ball - VS - Mjølkeråen Omega
10-11-2021 11:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
The Snakes
0
0
0
0
0
2
Fire ball
0
0
0
0
0
3
Mjølkeråen Omega
0
0
0
0
0

Pulje C

Kamp 10 Haukelandshallen Bane 3
The Vipers - VS - Bubbels
10-11-2021 09:00
Kamp 11 Haukelandshallen Bane 3
The Vipers - VS - Bønesløvene
10-11-2021 10:00
Kamp 12 Haukelandshallen Bane 3
Bubbels - VS - Bønesløvene
10-11-2021 11:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
The Vipers
0
0
0
0
0
2
Bubbels
0
0
0
0
0
3
Bønesløvene
0
0
0
0
0

Pulje D

Kamp 13 Haukelandshallen Bane 2
Bjørnene - VS - 6A - Kyrkjekrinsen
10-11-2021 09:30
Kamp 14 Haukelandshallen Bane 2
Bjørnene - VS - Bønesbjørnene
10-11-2021 10:30
Kamp 15 Haukelandshallen Bane 2
6A - Kyrkjekrinsen - VS - Bønesbjørnene
10-11-2021 11:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Bønesbjørnene
0
0
0
0
0
2
Bjørnene
0
0
0
0
0
3
6A - Kyrkjekrinsen
0
0
0
0
0

Pulje E

Kamp 16 Haukelandshallen Bane 1
Ulset Bulls - VS - Polarbears
10-11-2021 09:30
Kamp 17 Haukelandshallen Bane 1
Ulset Bulls - VS - Mjølkeråen Alfa
10-11-2021 10:30
Kamp 18 Haukelandshallen Bane 1
Ulset Bulls - VS - Bøneskattene
10-11-2021 11:30
Kamp 19 Haukelandshallen Bane 1
Polarbears - VS - Mjølkeråen Alfa
10-11-2021 13:00
Kamp 20 Haukelandshallen Bane 4
Polarbears - VS - Bøneskattene
10-11-2021 11:00
Kamp 21 Haukelandshallen Bane 4
Mjølkeråen Alfa - VS - Bøneskattene
10-11-2021 09:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulset Bulls
0
0
0
0
0
2
Polarbears
0
0
0
0
0
3
Mjølkeråen Alfa
0
0
0
0
0
4
Bøneskattene
0
0
0
0
0

Pulje F

Kamp 22 Haukelandshallen Bane 4
The Serpents - VS - Girl power
10-11-2021 10:30
Kamp 23 Haukelandshallen Bane 4
The Serpents - VS - Mjølkeråen Omega
10-11-2021 12:30
Kamp 24 Haukelandshallen Bane 4
Girl power - VS - Mjølkeråen Omega
10-11-2021 14:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
The Serpents
0
0
0
0
0
2
Girl power
0
0
0
0
0
3
Mjølkeråen Omega
0
0
0
0
0

Pulje G

Kamp 25 Haukelandshallen Bane 4
Grizzlys - VS - Spagettigirls
10-11-2021 13:30
Kamp 26 Haukelandshallen Bane 4
Grizzlys - VS - Bønesleopardene
10-11-2021 09:30
Kamp 27 Haukelandshallen Bane 4
Spagettigirls - VS - Bønesleopardene
10-11-2021 11:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Grizzlys
0
0
0
0
0
2
Spagettigirls
0
0
0
0
0
3
Bønesleopardene
0
0
0
0
0

Sluttspill

Siste 3dje kamp

Kamp 28 Haukelandshallen Bane 2
1 Pulje C - VS - 1 Pulje D
10-11-2021 13:00
Kamp 29 Haukelandshallen Bane 3
1 Pulje B - VS - 2 Pulje C
10-11-2021 13:00
Kamp 30 Haukelandshallen Bane 4
2 Pulje D - VS - 2 Pulje B
10-11-2021 13:00
Kamp 31 Haukelandshallen Bane 2
3 Pulje B - VS - 3 Pulje D
10-11-2021 13:30
Kamp 32 Haukelandshallen Bane 3
1 Pulje F - VS - 2 Pulje G
10-11-2021 13:30
Kamp 33 Haukelandshallen Bane 4
1 Pulje G - VS - 2 Pulje F
10-11-2021 14:00
Kamp 34 Haukelandshallen Bane 2
3 Pulje F - VS - 3 Pulje G
10-11-2021 14:00