Oppsett

 

Alle lag får tre kamper

Det er fire jentepuljer (A-D) og fire guttepuljer (E-H)

Vi ber alle skoler møte klokken 08.30.
Vi kommer, i tillegg til kampene, ha tilbud om en stasjon med "StartOppLekene" i hallen
 

Pulje A

Kamp 1 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 09:00
Kamp 6 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 10:00
Kamp 5 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 11:00
Kamp 2 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 12:00
Kamp 4 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 13:00
Kamp 3 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 14:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Seljedalen Lakers
0
0
0
0
0
2
Ulsmåg - 6E
0
0
0
0
0
3
Ulsmåg - 6A
0
0
0
0
0
4
Loddefjord Eagels
0
0
0
0
0

Pulje B

Kamp 7 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 09:00
Kamp 12 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 10:00
Kamp 9 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 11:00
Kamp 10 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 12:00
Kamp 8 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 13:00
Kamp 11 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 14:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulsmåg - 6B
0
0
0
0
0
2
Alvøen - A2
0
0
0
0
0
3
Midtun girls
0
0
0
0
0
4
Skeie Basket Dunkerne 1
0
0
0
0
0

Pulje C

Kamp 13 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 09:00
Kamp 18 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 10:00
Kamp 16 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 11:00
Kamp 15 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 12:00
Kamp 14 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 13:00
Kamp 17 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 14:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulsmåg - 6C
0
0
0
0
0
2
Crazy Girls
0
0
0
0
0
3
Nattland jener
0
0
0
0
0
4
Skeie Basket Dunkerne 2
0
0
0
0
0

Pulje D

Kamp 24 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 09:00
Kamp 19 Amalie Skram Bane 4
23-11-2022 10:00
Kamp 21 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 11:00
Kamp 22 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 12:00
Kamp 23 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 13:00
Kamp 20 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 14:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Nattlandsjentene
0
0
0
0
0
2
Ulsetskogen Pepper
0
0
0
0
0
3
Ulsmåg - 6D
0
0
0
0
0
4
Jentelag Stein
0
0
0
0
0

Pulje E

Kamp 34 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 08:30
Kamp 25 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 09:30
Kamp 32 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 10:30
Kamp 31 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 11:30
Kamp 27 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 12:30
Kamp 29 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 13:30
Kamp 26 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 14:30
Kamp 28 Haukelandshallen Bane 1
23-11-2022 15:00

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulsmåg - 6A
0
0
0
0
0
2
Guttelag Stein
0
0
0
0
0
3
Nattlandsgutter
0
0
0
0
0
4
Ulsetskogen Paprika
0
0
0
0
0
5
Ulsmåg - 6E
0
0
0
0
0

Pulje F

Kamp 35 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 09:30
Kamp 40 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 10:30
Kamp 37 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 11:30
Kamp 38 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 12:30
Kamp 36 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 13:30
Kamp 39 Haukelandshallen Bane 2
23-11-2022 14:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulsmåg - 6B
0
0
0
0
0
2
Alvøen - A1
0
0
0
0
0
3
Loddefjord Lions
0
0
0
0
0
4
Seljedalen Lakers
0
0
0
0
0

Pulje G

Kamp 41 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 09:30
Kamp 46 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 10:30
Kamp 45 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 11:30
Kamp 42 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 12:30
Kamp 43 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 13:30
Kamp 44 Haukelandshallen Bane 3
23-11-2022 14:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Ulsmåg - 6C
0
0
0
0
0
2
Bad Boys
0
0
0
0
0
3
Midtun boys
0
0
0
0
0
4
Skeie Basket Dynamite 1
0
0
0
0
0

Pulje H

Kamp 49 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 09:30
Kamp 50 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 10:30
Kamp 48 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 11:30
Kamp 51 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 12:30
Kamp 47 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 13:30
Kamp 52 Haukelandshallen Bane 4
23-11-2022 14:30

Tabell

#
Lagnavn
MatchesK
WonW
LostL
PointsP
+/-
1
Nattland gutter
0
0
0
0
0
2
Skeie Basket Dynamite 2
0
0
0
0
0
3
Cool Kids
0
0
0
0
0
4
Ulsmåg - 6D
0
0
0
0
0